+48 576 749 825 info@zwiatremwlufie.pl

Poradnik początkującego strzelca

Poznaj podstawy strzelectwa, zasady bezpieczeństwa i dowiedz się na co zwrócić uwagę szukając swojej pierwszej wiatrówki.

Kliknij i zobacz

Kalkulator energii wiatrówki

Sprawdź jak ą energią dysponuje Twoja wiatrówka. Przelicz FPSy na m/s, jardy na metry etc.

Włącz!

Projekt Hatsan 90 – przegląd, poprawki, tuning cz.1

utworzone przez

W dni dzisiejszym wpadłem na pewien – dość szalony pomysł… bez większego powodu wszedłem do sklepu i kupiłem wiatrówkę Hatsan 90 (jak wielu z was wie mając już doskonale zrobioną i zvortexowaną plujkę Hatsana 95 w pięknym drewnie). Dlaczego? Po co mi kolejna wiatrówka tak podobna do H95?

projekt-hatsan-90-p1

Ano – zrobiłem to dla naszej grupy.

Co mną kierowało? Dostaję – poza oczywiście tymi długimi dyskusjami na grupie również PW z prośbami o wprowadzenie jakichś zmian i ucywilizowanie wiatrówek, o wskazówki, co do tego, co i gdzie kupić, o to czy sprzedaję wiatrówki, czy robię przeglądy zerowe etc. No, więc jako że ostatnio mam więcej czasu podjąłem decyzję o tym, aby kupić Hatsana 90 (czyli najtańszą wiatrówkę, którą da się bardzo mocno i bardzo dobrze przerobić i podnieść jej wartość i możliwości) i go dla Was rozebrać, popstrykać zdjęcia, na grupę, opisywać wszystko, przetestować i dopieścić jednostkę. projekt-hatsan-90-p1-4 A jako że mam już te strzeladła, które mam to H90 tak naprawdę nie potrzebuję to chciałbym, aby wiatrówka trafiła w dobre ręce kogoś, kto doceni, jakość Hatsanów, ale też i moją pracę Dlatego też, jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad dobrą wiatrówką po przeglądzie 0, ucywilizowaną, po regulacji i po odpowiednim przesmarowaniu i zmianach to proszę o kontakt PW, albo jeśli znacie kogoś kto szuka – również proszę o kontakt – mam nadzieję że trafi w dobre ręce.

projekt-hatsan-90-p1-3

Planuję również cywilizowanie i oddawanie w dobre ręce również innych modeli i lista ich jest już gotowa, ale o tym to w kolejnych wpisach.

projekt-hatsan-90-p1---2W trakcie tych działań i planuję również zrobić wpisy porównujące wiatrówkę (danego modelu) prosto z pudełka (kultura pracy, głośność etc.) z takimi już po tym, gdy moje łapy się tam dostały… A to czy warto, aby ktoś w nich grzebał czy nie ocenicie sami

No dobra.. to tyle… dajcie znać, co sądzicie o tym pomyśle no i dajcie znać czy ktoś z Was albo czy znacie kogoś, kto byłby zainteresowany taką wiatrówką. A to kilka zdjęć na świeżo w trakcie wyjmowania jej z pudełka (więcej zdjęć również makro w kolejnych wpisach … bo dość ciekawie wygląda wiatrówka zasmarowana tym fabrycznym mazidłem, które do strzelania się nie nadaje). Post powstał na potrzeby grupy wiatrówkowej na Fb:

https://www.facebook.com/groups/450288155152152/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This