+48 576 749 825 info@zwiatremwlufie.pl

Naprawa i serwis

Posiadasz wiatrówkę której dni świetności już dawno minęły? Odziedziczoną po kimś, odnalezioną na strychu u dziadka lub chociażby używaną przez Ciebie dawno temu i zapomnianą przez lata? Lub posiadasz wiatrówkę którą używasz, z której strzelasz od czasu do czasu, ale nie działa już tak jak poprzednio lub przestała działać? Napisz lub zadzwoń – postaramy się pomóc, naprawić i przywrócić świetność wiatrówce, a jeśli nie będzie to możliwe – doradzimy co kupić i jaka jest realna wartość posiadanego sprzętu.

Przegląd/poprawki/tuning

Kupiłeś wiatrówkę nową i działa nie do końca tak jak oczekiwałeś? Chciałbyś aby Twoja długi czas strzelana wiatrówka strzelała lepiej? Chcesz kupić wiatrówkę ale potrzebujesz aby została sprawdzona i odpowiedni przygotowana do celnego i wygodnego strzelania? Napisz lub zadzwoń. Wykonujemy przeglądy, przeglądy zerowe oraz poprawki systemów współczesnych wiatrówek.

Skup starych wiatrówek

Jeśli znalazłeś na strychu u dziadka wiatrówkę z którą nie wiesz co zrobić, posiadasz wiatrówkę od lat nieużywaną którą chciałeś wyrzucić, jeśli w Twoje ręce trafiła wiatrówka która nie działa, która swoje dni świetności ma za sobą odezwij się. Z chęcią przyjmiemy lub odkupimy stare – również niesprawne wiatrówki. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie. 

Serwis i naprawa sprzętu pneumatycznego

Przeglądy zerowe i przeglądy okresowe

Masz pytanie – napisz:

10 + 2 =

Pin It on Pinterest

Share This