+48 576 749 825 info@zwiatremwlufie.pl

VI Radomski Piknik strzelecki 2017

utworzone przez

Już po raz szósty w Radomiu w przyszły weekend odbędzie się VI Radomski Piknik Strzelecki organizowany przez Akademię Strzelecką Ragun. W tym roku poza reprezentacją palno – czarnoprochową pojawię się ja z pneumatykami oraz skromna reprezentacja naszej radomskiej grupy strzeleckiej Husarz.

Piknik odbędzie się dnia 23 września w godzinach 9:00- 16:00 na strzelnicy myśliwskiej na Piastowie.

Strzelnica Piastów

I jak to zwykle bywa każdy chętny i pełnoletni będzie mógł postrzelać, pooglądać i podotykać wszelkiej maści broń i wyroby broniopodobne. Swoje stoisko będzie miała oczywiście – jako jeden ze sponsorów – Radomska Fabryka Broni Łucznik, a wśród braci strzeleckiej będą chyba wszyscy, kogo można sobie wymyślić, bo i czarnoprochowcy i kolekcjonerzy, ASG i oczywiście reprezentacja pneumatyków limitowych.

radomska grupa strzelecka

Jak już wspomniałem – pneumatyki między innymi będą reprezentowane przeze mnie, czyli stronę zwiatremwlufie oraz nieformalną grupę radomską strzelców terenowych. Poza tym, że będzie oczywiście można postrzelać z pneumatyków, (jeśli wszystko dobrze pójdzie i wszyscy się spiszę będzie sporo różnego sprzętu), ale i zobaczyć różne modele wiatrówek, pogadać o nich, posłuchać, zasięgnąć porady przed zakupem czy podpytać jak poprawić to, co już się kupiło. Będzie również można zobaczyć chronografy Radka w różnych odsłonach (R2, R2A i R2H) a nawet je zakupić czy złożyć na nie zamówienie.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli tylko ktoś będzie chciał słuchać o pneumatykach zamierzam mówić od momentu rozpoczęcia pikniku aż do samego jego końca 😉

Czyli co? Zapraszam każdego na Radomski Piknik Strzelecki zainteresowanego nie tylko pneumatykami i tych, którzy się nie pojawią proszę o trzymanie kciuków, aby pogoda dopisała. Oczywiście po pikniku – sprawozdanie z jego przebiegu znajdziecie tu na stronie.

Link do wydarzenia: VI Radomski Piknik Strzelecki

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This